Акция «Товары в подарок»Вы экономите 1 400 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Компресор чотирициліндровий безмасляний 3кВт 418л/хв 8бар 50л SIGMA»
Компресор чотирициліндровий безмасляний 3кВт 418л/хв 8бар 50л SIGMA (7042561) призначений для нагнітання стисненого повітря з подальшою його подачею під тиском в різні типи пневмоінструменту. Дана модель компресора працює без масла, тому не вимагає техобслуговування по контролю і доливці масла. Відрізняється чистим повітрям, який не містить будь-яких домішок. Колеса забезпечують стійке положення на поверхні, а гумова подушечка знижує рівень вібрації.
Характеристики:
- Встановлено зворотний і запобіжний клапани
- Зручно розташована пробка дозволяє легко і швидко злити конденсат з ресивера
- Встановлено універсальний швидкороз'ємний латунний конектор Ø1/4"
- Два манометра дозволяють контролювати тиск всередині ресивера і тиск на виході
- Регульований робочий тиск
- Високоміцний ресивер
- Низький рівень вібрації і шуму
- Простота транспортування
Особливості:
- Кількість циліндрів - 4
- Кількість виходів - 2
Комплектація:
- Компресор - 1
- Фільтр - 4
- Опорна муфта - 2
- Колеса - 2
- Гвинти для кріплення - 4
- Гарантійний талон - 1 І
- нструкція - 1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Производительность компрессора | 418 литр/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Объем ресивера | 50 л |
| Количество цилиндров | 4 |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Вес | 46 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Информация для заказа
- Цена: 13 500 ₴





