Компресор двоциліндровий безмасляний 1.5кВт 209л/хв 8бар 30л SIGMA (7042541) призначений для нагнітання стисненого повітря з подальшою його подачею під тиском в різні типи пневмоінструменту. Дана модель компресора працює без масла, тому не вимагає техобслуговування по контролю і доливці масла. Відрізняється чистим повітрям, який не містить будь-яких домішок. Колеса забезпечують стійке положення на поверхні, а гумова подушечка знижує рівень вібрації.
Переваги:
Встановлено зворотний і запобіжний клапани;
Зручно розташована пробка дозволяє легко і швидко злити конденсат з ресивера;
Встановлено універсальний швидкороз'ємний латунний конектор Ø1/4";
Два манометра дозволяють контролювати тиск всередині ресивера і тиск на виході;
Регульований робочий тиск;
Високоміцний ресивер;
Низький рівень вібрації і шуму;
Простота транспортування.
Особливості:
Кількість циліндрів - 2;
Кількість виходів - 2.
Комплектація:
Компресор - 1;
Фільтр - 2;
Опорна муфта - 1;
Колеса - 2;
Гвинти для кріплення - 3;
Гарантійний талон - 1; І
нструкція - 1.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Производительность компрессора | 209 литр/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Объем ресивера | 30 л |
| Количество цилиндров | 2 |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Вес | 28 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
- Цена: 6 900 ₴






