Компресор двоциліндровий безмасляний 1.1кВт 1400об/хв 160л/хв 8бар 58дБ 24л SIGMA (7042521) призначений для нагнітання стисненого повітря з подальшою його подачею під тиском в різні типи пневмоінструменту.
Дана модель компресора працює без масла, тому не вимагає техобслуговування з контролю і доливання масла. Відрізняється чистим повітрям, яке не містить будь-яких домішок. Колеса забезпечують стійке положення на поверхні, а гумова подушечка знижує рівень вібрації.
Характеристики:
- Встановлено зворотний і запобіжний клапани
- Зручно розташована пробка дозволяє легко і швидко злити конденсат з ресивера
- Встановлено універсальний швидкороз'ємний латунний конектор Ø¼"
- Два манометра дозволяють контролювати тиск всередині ресивера і тиск на виході
- Регульований робочий тиск
- Високоміцний ресивер
- Низький рівень вібрації і шуму
- Простота транспортування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma |
| Производительность компрессора | 160 литр/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Объем ресивера | 24 л |
| Количество цилиндров | 2 |
| Рабочее давление | 8 бар |
| Вес | 28 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
Информация для заказа
- Цена: 6 500 ₴





