Тент автомобільний поліестер 535х178х120, сумка. LA 140101XL
1 400 ₴
- В наличии
- Код: LA 140101XL
+380 (96) 799-74-64
Микитавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Застосовується для укриття автомобілів, виконуючи захисну функцію. Матеріал поліестер. Тип кузова - седан. Додатково комплектується сумкою для зберігання.
- Бренд Lavita
- Розмір XL
- Ширина 178 см
- Довжина 535 см
- Висота 120 см
- Тип кузову седан
- Матеріал поліестер
- Колір сірий
- Кріплення внизу резинки
- Упаковка сумка
- Особливість на блискавці , водонепроникність
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lavita |
| Тип кузова | Седан |
| Сезон | Демисезон |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Длина | 535 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Высота | 120 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 400 ₴




