



Тент автомобільний 4х4 peva 440х185х145, сумка. LA 140104M
1 700 ₴
- В наличии
- Код: LA 140104M
+380 (96) 799-74-64
Микитавозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Застосовується для укриття автомобілів, виконуючи захисну функцію. Матеріал PEVA. Тип кузова - джип / мінівен. Додатково комплектується сумкою для зберігання.
- Бренд Lavita
- Розмір M
- Ширина 185 см
- Довжина 440 см
- Висота 145 см
- Тип кузову джип
- Матеріал PEVA
- Колір сірий
- Кріплення внизу резинки
- Упаковка сумка
- Особливість з підкладкою , водонепроникність
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lavita |
| Тип кузова | Внедорожник/Кроссовер |
| Сезон | Демисезон |
| Материал | PEVA |
| Цвет | Серый |
| Длина | 440 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Высота | 145 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴




